SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Sīkdatņu izmantošanas noteikumu mērķis ir izskaidrot, kāda veida sīkdatnes (angļu valodā cookies) tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, kāds ir sīkdatņu izmantošanas nolūks, kā arī sniegt Jums norādījumus, kā pārvaldīt izvēlētos sīkdatņu iestatījumus.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir datu kopas (informācija), kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari u. c.) brīdī, kad Jūs lietojat mūsu tīmekļa vietni, izveido un saglabā Jūsu ierīcē (datorā, mobilajā tālrunī vai planšetē), lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus.

Sīkdatnes darbojas kā konkrētas tīmekļvietnes atmiņa, ļaujot šai vietnei atcerēties Jūsu datoru vai mobilo ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus vai padarīt vietnes lietošanu ērtāku.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu. Sīkdatņu informācija netiek nodota vai pārdota trešajām personām. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org

Kādas sīkdatnes izmanto sporta arēna OGRE un kādi ir to lietošanas mērķi?

Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Tās atšķiras ar izmantošanas mērķiem un glabāšanas ilgumu. Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām, tomēr vispārējie lietošanas mērķi ir šādi:

  • Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta sporta arēnas OGRE pakalpojumu nodrošināšanu.
  • Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu.
  • Interneta vietnes drošība un pakalpojumu integritāte – sīkdatnes, kas palīdz veidot pakalpojumus, radot labāko klienta pieredzi.

Lietošanas statistika un analīze – nodrošina informāciju par to, kā un cik bieži tiek izmantota mūsu mājas lapas vietne, kādas ir lietotāju grupas un kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti. Sīkdatņu statistika var tikt iegūta arī no sadarbības partneru interneta vietnēm.

Kā lietotājs var izvēlēties un mainīt sīkdatņu izmantošanu?

Ja Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu bez jebkādiem ierobežojumiem sīkdatņu saglabāšanai Jūsu datorā vai nedzēstām sīkdatnēm, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Jūs varat atteikties no sīkdatņu saglabāšanas Jūsu datorā, mainot interneta pārlūkprogrammas attiecīgos iestatījumus. Tomēr šādā gadījumā Jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot visas mājas lapas funkcijas. Ja Jūs nevēlaties saņemt sīkdatnes no sporta arēnas OGRE atveriet savas interneta pārlūkprogrammas papildiespējas, izvēlieties papildus sīkdatnes iestatījumus un pievienojiet mūsu mājas lapu sarakstam, kurā norādītas tīmekļa vietnes, kam liegtas tiesības nosūtīt uz Jūsu datoru sīkdatnes. Jūs varat arī izvēlēties dzēst atsevišķas vai visas sīkdatnes, kas iepriekš saglabātas Jūsu interneta pārlūkprogrammā.

Tomēr mūsu interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu. Sporta arēna OGRE patur tiesības jebkurā brīdī mainīt sīkdatņu izmantošanas noteikumus. Interneta vietnes apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt šīs lapas saturu, lai iepazītos ar sīkdatņu izmantošanas izmaiņām.

Scroll to Top