Vingro vesels Ogrē!

2.decembrī no plkst. 9.00 aicinām piedalīties “Vingro vesels Ogrē!”, kas norisināsies Sporta arēnā “Ogrē”. Pasākuma programma, kā ierasts, ir veidota ļoti daudzveidīga, tāpēc tajā ko sev tīkamu atradīs ikviens interesents, ieskaitot īpaši azartiskus vingrotājus.

  • 9.00 BODYART MOBILITY | Zigmunds Āboliņš – sporta kluba “Centrs” treneris, Starptautiskās BODYART skolas meistartreneris un mācībspēks Latvijā.

Vidējās intensitātes nodarbība. Palieliniet savu garīgo un fizisko spēku, mobilizējot un aktivizējot locītavas. Dziļas, attīrošas elpas palīdzēs pamosties un sākt dienu ar daudz enerģijas un motivācijas.

  • 10.00 DANCE MIX | Ieva Podnieks-Auzere – Lemon Gym klubu trenere.

Zemas līdz vidējās intensitātes jautra un aizraujoša deju nodarbība, kuras laikā tu atbrīvosi savu prātu un ķermeni, uzlabosi garastāvokli un emocionālo pašsajūtu. Vienkāršas deju kustības dažādu mūzikas stilu ritmos palīdzēs tev atklāt savu iekšējo zvaigzni un sajusties fantastiski. Pievienojies ballītei!

  • 11.00 GRIP | Andrejs Filipovs – Siguldas sporta centra treneris. (!grupa ir nokomplektēta!)

Augstas intensitātes nodarbība ar inventāru. Izaicinošs un intensīvs spēka treninš ar svaru stieni, kurā tiek attīstīts muskuļu spēks un izturība. Nodarbības uzbūve īpaši izstrādāta tā, lai vienmērīgi attīstītu visas muskuļu grupas un veidotu izteiksmīgu ķermeņa reljefu. Individuāli pielāgojams svars GRIP pārvērš par fizisku izaicinājumu gan pieredzējušiem vingrotājiem, gan tiem, kuri vingrot uzsākuši nesen.

📌Dalībnieku grupa uz nodarbību “GRIP” ir nokomplektēta!

  • 12.00 STRETCHING | Kristīne Mūrniece – MyFitness klubu trenere.

Zemas līdz vidējās intensitātes nodarbība muskuļu iestiepšanai pēc fiziskās slodzes, kā arī kopējās pašsajūtas uzlabošanai.

📌 Pasākums “Vingro vesels Ogrē!” ir bezmaksas. Pieteikšanās pasākumam ir obligāta!

❗Svarīgi❗

👉Ja Tev ir nepieciešams vingrošanas paklājiņš, norādi to komentārā piesakoties!

Pieteikties te:

“Vingro vesels Ogrē!”, 2.decembrī – Oveselība (oveselibaogre.lv)

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top